2026 Bennington 24 MSB

2026 Bennington 24 MSB
$124,994
CALL FOR LOCAL PRICE
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Description
New M-Series Model And Loaded With Options! Details Include:Metallic White Panels w/Satin Black AccentBlack Sport Furniture w/Arctic White AccentBlackout Luxe Package7" Vivid UX Touchscreen Helm Display7" Vivid Digital Vessel ControlRaised Helm Power BiminiSki Tow BarIn Floor StorageRockford Fosgate BT Stereo w/Lighted SpeakersToekick & Lumbar LightingBattery SwitchSPS Performance Toon PackageMercury 200 HP 4S w/Mercury Power SteeringVantage Pontoon Wrap & Guard Included In Price
Specifications
| Manufacturer | Bennington |
| Model | 24 MSB |
| Year | 2026 |
| Condition | New |
| Stock Number | 11372 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 26 ft 3 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 200 HP |
| Dry Weight | 3789 lbs |
| Hull Material | Triple Tube |
| VIN | ETWS7258G526 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Mercury 200 HP 4S (Cold Fusion) |
| Propulsion | Single Outboard |
| Fuel Capacity | 33 gal |


















